Informacje


Warsztat Krytycznego Pisania, 23-24 lutego

2013-02-13 21:53:45 / Przeczytano 1641 razy

Fundacja Kobieca eFKa i pismo feministyczne ZADRA zapraszają na warsztat krytycznego pisania, prezentujący sposoby skutecznego reagowania na seksizm i dyskryminację w mediach i życiu publicznym.

Zamiast narzekać na wszechobecny seksizm i dyskryminację, nauczmy się skutecznego reagowania na to, co irytuje nas w życiu publicznym, w reklamach, artykułach prasowych i medialnych wypowiedziach.

Prezentowane w czasie warsztatu formy reagowania to m. in. list do redakcji, list protestacyjny, petycja, polemika, formy organizowania dyskusji i protestów w Internecie i w „realu”. Nie zabraknie też swobodnej dyskusji i wymiany pomysłów.

Zapraszamy wszystkie i wszystkich zainteresowanych. Uczestnictwo potwierdzamy certyfikatem.
Gdzie: Instytut Kultury Miejskiej, ul. Długi Targ 39/40, Gdańsk
Kiedy: 23-24 lutego 2013 (sobota i niedziela), godz. 10-18 z przerwami na kawę i na obiad, które zostaną Wam zapewnione przez organizatorki.

Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem mailowym: warsztatwgdansku@gmail.com. Wystarczy przesłać imię i nazwisko. Udział w warsztacie jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Warsztaty odbędą się dzięki wsparciu Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

Więcej informacji na stronie www.pismozadra.pl

O idei warsztatu przeczytać można tutaj: http://pismozadra.pl/felietony/beata-kozak/497-zamiast-narzekania-warsztaty

send mail
facebook

Film z YouTubex
Wyślij informację e-mailemx
Tutaj możesz zawiadomić znajomego o ciekawej informacji, lub inną osobę, o której wiesz, że jest zainteresowana tą tematyką.
Tytuł informacji: Warsztat Krytycznego Pisania, 23-24 lutego
*Komentarz nadawcy:
Wpisz znaki widoczne poniżej na obrazku zachowując odpowiednią wielkość
Reload Image
Captcha image
Rubryki zaznaczone (*) są wymagane