Informacje


Gdańsk:Gdańskim Uniwersytecie Medycznym o Seksualności

2013-05-08 22:00:10 / Przeczytano 1636 razy

W Centrum Medycyny Inwazyjnej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego w czwartek (9 maja) będzie można wysłuchać wykładów o seksualności Polaków.

Jak podaje Gdański Uniwersytet Medyczny na swojej stronie internetowej, ''Seksualia'' to cykl niepokornych i kontrowersyjnych wykładów, które będzie można wysłuchać 9 maja o godz. 18 w sali wykładowej im. prof. Kieturakisa w Centrum Medycyny Inwazyjnej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.
W poprzednich latach poruszano tematy takie jak: ''Seks Polaków w Internecie'' oraz ''Zachowania seksualne wśród studentów medycyny''.

W tym roku jednym z gości konferencji będzie prof. Zbigniew Izdebski, wykładowca Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Uniwersytetu Zielonogórskiego. Profesor opowie o seksualności Polaków.

Wśród wykładowców znajdą się także naukowcy z Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, którzy omówią ciekawe przypadki. Organizatorem wydarzenia jest Oddział Gdańsk Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland.
http://www.rynekzdrowia.pl/Po-godzinach/Gdansk-w-CMI-GUMed-odwaznie-i-ciekawie-o-seksualnosci,130283,10.html

send mail
facebook

Film z YouTubex
Wyślij informację e-mailemx
Tutaj możesz zawiadomić znajomego o ciekawej informacji, lub inną osobę, o której wiesz, że jest zainteresowana tą tematyką.
Tytuł informacji: Gdańsk:Gdańskim Uniwersytecie Medycznym o Seksualności
*Komentarz nadawcy:
Wpisz znaki widoczne poniżej na obrazku zachowując odpowiednią wielkość
Reload Image
Captcha image
Rubryki zaznaczone (*) są wymagane