Informacje


Działalność społeczna Małgorzaty Tarasiewicz wyróżniona!

Autor informacji: JG
Źródło informacji: Dziennik Bałtycki
Pełny link do źródła:  URL: » Link
2017-01-16 20:09:19 / Przeczytano 955 razy

 

W tegorocznym plebiscycie "Dziennika Bałtyckiego" Małgorzata Tarasiewicz została nominowana do nagrody Osobowość Roku. Prezeska Stowarzyszenia Współpracy Kobiet NEWW została wyróżniona w kategorii: "Działalność Społeczna i Charytatywna". Małgorzata Tarasiewicz, obok aktywności na rzecz praw kobiet oraz przeciwko wykluczeniu społecznemu angażuje się także w oddolne działania na rzecz społeczności lokalnej, zwłaszcza w ramach inicjatywy Mieszkańcy dla Sopotu.

 

Kapituła plebiscytu wskazuje na szczególnie wyróżniającą się działalność osób związanych ze środowiskami lokalnymi Trójmiasta i regionu. Nagrody przyznawane są w obszarach takich, jak kultura, działalność społeczna, samorządność oraz biznes. Wśród nominowanych w tej edycji osób znalazły się także m.in. współpracująca z NEWW Marta Siciarek, reprezentująca Centrum Wsparcia Imigrantów i Imigrantek czy Dorota Kolak, aktorka związana z Teatrem Wybrzeże.

 

Na wybrane osoby można głosować smsowo do 30 stycznia br. do godz. 21.00. W lutym odbędzie się uroczysta gala, podczas której laureaci i laureatki w poszczególnych kategoriach odbiorą statuetki.

 

Więcej informacji: 

http://www.dziennikbaltycki.pl/plebiscyt/osobowosc-roku/a/osobowosc-roku-2016-sopot-wyniki,11658000/

 

 Obchody 25-lecia NEWW

send mail
facebook

Film z YouTubex
Wyślij informację e-mailemx
Tutaj możesz zawiadomić znajomego o ciekawej informacji, lub inną osobę, o której wiesz, że jest zainteresowana tą tematyką.
Tytuł informacji: Działalność społeczna Małgorzaty Tarasiewicz wyróżniona!
*Komentarz nadawcy:
Wpisz znaki widoczne poniżej na obrazku zachowując odpowiednią wielkość
Reload Image
Captcha image
Rubryki zaznaczone (*) są wymagane