Informacje


Photo Challenge: Girl Power

Autor informacji: JG
Źródło informacji: Photo Challenge
Pełny link do źródła:  URL: » Link
2017-09-19 12:02:16 / Przeczytano 122 razy

 

Konkurs "Girl Power: Photo Challenge" ma charakter międzynarodowy, ale jest adresowany również do polskich studentów i studentek. Celem inicjatywy jest promowanie w środowisku akademickim refleksji i debaty na temat problemów związanych z nierównością płci; stymulowanie kreatywności i tworzenia pomysłów, na rozwiązanie problemów napotykanych przez kobiety w społeczeństwie.

 

W konkursie mogą wziąć wszyscy studenci i studentki uczelni wyższych, którzy studiują w bieżącym roku akademickim lub mieli status studenta w roku ubiegłym. Szczegółówy regulamin udziału na stronie: Girl Power: Photo Challenge 2017

 

Stowarzyszenie Współpracy Kobiet NEWW wspiera projekt. Zachęcamy także uczestników i uczestniczki do wparcia nas poprzez udział w konkursie. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt: gierczak@neww.org.pl

 

Jak piszą organizatorzy: "To jest walka! Codziennie zmagają się z nią miliony kobiet na całym świecie. Mając jeden, wyraźny cel: ustanowić równouprawnienie płci i wzmocnić pozycję kobiet, aby miały równe prawa w społeczeństwie. Poszukując najlepszego obrazu reprezentującego ten ruch, Jak&Jil (Mucca.co) ogłasza PhotoChallenge 2017 - Girl Power. Uniwersytecki konkurs, który nagrodzi najlepsze zdjęcie oraz wspomoże jedną z organizacji pozarządowych (wybraną przez zwycięzcę). Nie przegap! Nagroda wynosi 5400€. Zwycięzca otrzyma 2700€, kolejne 2700€ zostanie przekazane na rzecz wybranej przez niego organizacji pozarządowej."

send mail
facebook

Film z YouTubex
Wyślij informację e-mailemx
Tutaj możesz zawiadomić znajomego o ciekawej informacji, lub inną osobę, o której wiesz, że jest zainteresowana tą tematyką.
Tytuł informacji: Photo Challenge: Girl Power
*Komentarz nadawcy:
Wpisz znaki widoczne poniżej na obrazku zachowując odpowiednią wielkość
Reload Image
Captcha image
Rubryki zaznaczone (*) są wymagane